ללמוד משחק

מהבית

ללמוד משחק מהבית

בית הספר הדיגיטלי למשחק
הראשון בישראל עולה לאוויר.
5 שחקנים מצליחים, 50 שיעורים מקצועיים.
השיטות והסיפורים שמאחורי הקלעים.
בקצב שלך ומכל מקום. רוצה לשחק?

המורים שיובילו אתכם להצלחה

השחקנים המובילים בתעשייה ישתפו אתכם עם הידע והניסיון האישי שלהם דרך החוויות, האתגרים וההצלחות שעברו בדרך.

הקורס בשיתוף עם:

תכנית הלימוד שלנו

אם גם אתם רוצים ללמוד מהאנשים החזקים בעולם המשחק, לגלות איך הם הפכו לשחקני על שקוטפים תפקידים בלי סוף, אז אנחנו מזמינים אתכם להצטרף לתכנית הלימוד המלאה של הסטודיו הדיגיטלי!

ההשקעה שלך במקצוע ובבונוסים היא רק ₪1980 ₪990

קצת מהשטח - מה תלמידים מספרים:

שאלות ותשובות

אתם הולכים לקבל את כל הידע של השחקנים המובילים ביותר בישראל, אתם הולכים להיכנס להם לראש ולהבין איך הם משחקים ברמות הגבוהות ביותר, ובנוסף לכל זה אתם גם תיכנסו ללייבים של גל אמיתי שיעזור לכם לעשות את הצעדים הראשונים בקריירה החדשה שלכם + אתם מקבלים גם תעודת סיום של בית הספר הדיגיטלי ללימודי משחק המוביל בישראל.

אז תגידו לי את דעתכם – זה שווה ערך ללימוד משחק פיזית?

משתנה. כשאתם לומדים במערכת מסובכת, כשאתם לומדים מסרטונים לא ברורים, כשהסאונד לא נשמע הכי טוב – אז כן, ברור שיהיה קשה ללמוד מהבית.

בדיוק בגלל זה הפקנו את הקורס ברמה אולי הגבוהה ביותר של הקורסים בישראל. והתגובות מוכיחות לנו שזה היה מהלך חכם שהופך את הלימודים לבד לפשוטים ומהנים אפילו לפעמים יותר משיעורים רגילים

למצוא מורים טובים למשחק, שזמינים להיות איתכם בתהליך ולעזור לכם להתחיל את קריירת המשחק זה לא קל…

בשביל להביא לכם את הידע של השחקנים המובילים ביותר בישראל,
בצורה כזו שתוכלו ללמוד מכל מקום, בכל זמן, ובקצב שלכם
החלטנו לעשות את הקורס בצורה דיגיטלית + בונוס מיוחד של זום. כך שמעבר לקורסים גם תקבלו הדרכות ושיעורים בלייב עם גל אמיתי בעצמו.

ברור… אז נכון, יש היום אנשים שבזכות כמות הקהל שלהם מקבלים הזדמנויות להיכנס לעולם המשחק, אבל תנו לנו לספר לכם משהו – אם הם לא יהיו שחקנים טובים, זה לא משנה כמה עוקבים יהיו להם…

ולהפך! גם אם יש לכם 0 עוקבים (בינתיים), כל עוד אתם תדעו משחק ברמות הגבוהות ביותר – זה מה שייתן לכם את היתרון מול השחקנים האחרים שמנסים להתקבל לתפקיד! 

כן! מתי פעם אחרונה קראת משהו שבאמת עניין אותך – שידעת שהוא משפיע לך על החיים בדיוק כמו שאתה רוצה?

זה לא משנה מתי זה קרה – אנחנו יכולים לנחש שאתה כנראה זוכר את זה וזוכר בדיוק גם מה היה כתוב שם, כי זה עניין אותך, היה לך אכפת מהטקסט.

בדיוק בגלל זה גם לזכור טקסטים יהיה לך קל, כי סוף כל סוף אתה לומד טקסטים כי אתה רוצה, כי אתה מגשים את עצמך וכמובן גם תלמדו טכניקות ושיטות שיהפכו את למידת הטקסטים לקלה וחלקה!

לא נכון… כל בן אדם מסתכל על דמות ויכול לחשוב מה היה קורה אם הוא היה נמצא בנעליים של הדמות הזו, בין אם זו דמות בטלוויזיה, במחשב, בטלפון או דמות אמיתית.

ובטוח גם לכם היה את הרגע הזה שחיכיתם מישהו, שעשיתם כאילו אתם מישהו אחר, שלבשתם תחפושת דמיונית או אפילו פיזית שתגרום לכם להרגיש כאילו אתם מישהו אחר.

כולנו עשינו ועושים את זה כל יום. וברגע שמחברים לזה טכניקות, טריקים, שיטות וסודות מגניבים, כל הדבר הזה הופך למשחק מלא חיים – למשחק ברמות הגבוהות ביותר – ואת זה בדיוק אתם תלמדו לעשות. איך להיות במיטבכם בתור בני אדם ולשחק ברמות הגבוהות ביותר.

אין גיל למשחק, יש שחקנים שהתחילו קריירות ענק בגיל 4 ויש גם שחקנים שהתחילו קריירות משחק בינלאומיות בגיל 62, זה לא משנה מה הגיל שלכם, כל עוד יש לכם אנרגיה, תשוקה ורצון לבטא את עצמכם בצורה של משחק-  אתם כולים ללמוד איך להפוך לשחקנים מובילים. וזה בדיוק מה שאתם הולכים ללמוד.

קודם כל אתם תבינו למה אין קשר בין לשמוע לא, לבין להפסיד את האודישן, כי אתם הולכים ללמוד איך לנצח כל אודישן גם אם שמעתם “לא” – ומעבר לזה, יכול מאוד להיות ואפילו כנראה שבמהלך הקריירה שלכם, אתם הולכים לשמוע את המילה “לא” – השאלה היא איך מתמודדים איתה, ואיך הופכים אותה ל”כן” בעתיד, ואפילו “כן” בהווה, וזה בדיוק מה שתלמדו – איך לבוא במיטבתכם לכל אודישן ולנצח אותו.