ללמוד משחק

מהבית

ללמוד משחק מהבית

בית הספר הדיגיטלי למשחק
הראשון בישראל עולה לאוויר.
5 שחקנים מצליחים, 50 שיעורים מקצועיים.
השיטות והסיפורים שמאחורי הקלעים.
בקצב שלך ומכל מקום. רוצה לשחק?

לימודי המשחק בסטודיו הדיגיטלי מנגישים לראשונה בישראל, את תחום המשחק המקצועי באופן דיגיטלי לכל אחד ואחת, בכל זמן ומכל מקום! המסלול המלא יפתח בפניכם מגוון רחב של כלים מקצועיים שילמדו אתכם איך לנצח כל אודישן, לקבל המון תפקידים, לצבור ביטחון ולהפוך את המשחק לחלק קבוע בחייכם עם 50 שיעורים בלעדיים ומשובחים, ערוכים מראש, בהדרכת 5 שחקנים מצליחים: מגי אזרזר, חן אמסלם, גל אמיתי, דניאל גל ותובל שפיר.

Asset 1

תנאי קבלה ללימודים

הקורסים בסטודיו הדיגיטלי מתאימים למגוון רחב של קהלים מחובבי התחום ועד לעוסקים במשחק מקצועי. הצפייה בתכנים מיועדת לגילאי 14 ומעלה.

Asset 4

משך הלימודים

תכני המסלול עומדים לרשות התלמידים למשך שנה שלמה. בתום הצפייה בכלל השיעורים כל אחד ואחת לפי הקצב שלו או שלה תוענק לתלמיד/ה תעודת "בוגר/ת הסטודיו הדיגיטלי".

Asset 2

היקף הלימודים

לימודי המסלול המלא מורכבים מחמישה קורסים מקצועיים שונים, המהווים יחדיו 50 שיעורים. לאורך המסלול מוצג לתלמידים באתר סרגל התקדמות בו מתאפשר לראות את מצב התקדמותם עד להשלמת התכנים.

Asset 5

תדירות הלימודים

הצפייה בתכני הלימוד וההתקדמות במסלול מותאמים אישית ותלויים רק בכם - כל אחד ואחת והקצב המתאים והנכון ביותר עבורו או עבורה.

Asset 3

מיקום הלימודים

לנרשמים למסלול תתאפשר גישה לכלל השיעורים דרך המחשב הפרטי או הטלפון הנייד בכל זמן ובכל מקום באמצעות התחברות פשוטה למערכת הלימוד.

Asset 14

הטבות בלעדיות

הנרשמים לקורס המלא יהנו מכניסה ללא עלות למאגר ליהוק ואודישנים של הסטודיו, כניסה לשיעור תרגול ב-zoom פעם בחודש עם גל אמיתי וגם 10% הנחה ברכישת כרטיסים לכיתות אמן בלעדיות בסניף ״הסטודיו״ בתל אביב

הטבות בלעדיות לרוכשי המסלול המלא

כניסה למאגר ליהוק ואודישנים של הסטודיו

כניסה לשיעור תרגול ב-ZOOM פעם בחודש עם גל אמיתי

הצטרפות לקבוצת התלמידים הבלעדית של הקורס

10% הנחה ברכישת כרטיסים לכיתות אמן בלעדיות בסניף ״הסטודיו״

איך מצטרפים?

1

לוחצים על כפתור רכישה

2

משלמים בטופס מאובטח

3

צופים בתכנים

4

מגיעים לאודישנים

רכשו עכשיו את הקורס המלא עם כל ההטבות הבלעדיות ותהפכו לשחקנים מקצועיים!

ההשקעה שלך במקצוע ובבונוסים היא רק ₪1980 ₪990

המורים שילוו אתכם

השחקנים המובילים בתעשייה ישתפו אתכם עם הידע והניסיון האישי שלהם דרך החוויות, האתגרים וההצלחות שעברו בדרך.

מה תלמדו בתכנית:

משחק ברמות הגבוהות ביותר!

מה ההבדל בין משחק על במה למשחק מול מצלמה? גל אמיתי, מגי אזרזר, חן אמסלם, דניאל גל ותובל שפיר מספרים על ההבדלים שבין משחק מצולם למשחק בימתי ומסבירים איך ההבדלים האלה צריכים להשפיע על הקול, התנועה, שפת הגוף ואפילו על המחשבות שלך כשאת.ה משחק.ת (רק אם חשוב לך לשחק מצויין, כן?

איך לנצח כל אודישן!

אודישן - 'ראיון הקבלה' שלכם כשחקנים בפרוייקט. מלחיץ? ברור. הכי. בואו נתחיל מהסוף: רוב הסיכויים שתשמעו 'לא'. כלומר, שלא התקבלתם. החדשות הטובות? להתקבל זה לא העיקר. מבולבלים? בואו נעשה סדר! גל אמיתי, מגי אזרזר, חן אמסלם, דניאל גל ותובל שפיר משתפים אתכם בתובנות הכי חשובות ומלמדים אתכם איך לנצח אודישן!

ניתוח טקסט! להפוך לאשף מילים

ניתוח טקסט איכותי מאפשר לכם להבין טוב יותר מי הדמות אותה אתם מגלמים, מה היא רוצה, מה היא צריכה, מה מפריע לה להגיע למטרה. הידע הזה יאפשר לכם לבצע את התפקיד שלכם הרבה יותר טוב. אבל.. איך מנתחים טקסט? מה זה בכלל טקסט?! איזה שאלות צריך לשאול מול הדף כדי להגיע אל הביצוע הסופי הטוב ביותר? כל התשובות בסטודיו הדיגיטלי!

איך להפוך לשחקן מלא רגש!

איך שחקנים יודעים לבכות לפי סימן? ואיך הם מצליחים להפסיק? איך מחברים בין העולם האישי שלנו לתוכן הכתוב בתסריט או במחזה ולא פחות חשוב - איך מפרידים ביניהם שוב כשחוזרים הביתה לחיים הרגילים? נבחרת המורים המשובחת של הסטודיו הדיגיטלי חושפת את כל הסודות!

לפצח את הטייפקאסט המושלם!

טייפקאסט הוא מושג מתחום הליהוק. הטייפקאסט שלכם מתאר את האופן בו אחרים תופסים אתכם על בסיס הרושם הראשוני. אז מי אתם? 'ערס', 'ביצ'ית', 'צפוני', 'חנונית'? יותר מכל סוכן שחקנים הטייפקאסט שלכם הוא זה שיקבע לאיזה אודישנים יזמנו אתכם ולאיזה לא. אבל.. אתם הרבה יותר ממה שאתם נראים, נכון? ברור. אז מה עושים? איך בונים קריירת משחק מגוונת? איך משתמשים בטייפקאסט לטובתנו? גל אמיתי, מגי אזרזר, חן אמסלם, תובל שפיר ודניאל גל מפצחים את השיטה.

אבל זה לא הכל!

כי בנוסף להכל תקבלו גם את הדובדבנים שבקצפת, הבונוסים:

שיעור זום עם מרצה מוביל!

בנוסף לכל מה שתקבלו מהלימודים עצמם תהנו גם משיעור מיוחד שיועבר לכם על-ידי שחקן מצליח, ידוע ומנוסה שכולכם מכירים!

גל אמיתי בזום יוקרתי ומיוחד – בחינם!

מאגר טכניקות מיוחדות לאודישן

תמיד עולה השאלה, “אוקיי אני יודע לשחק, אבל איך אני מגיע לאודישן ומנצח אותו?!”
בדיוק בשביל זה הוספנו לכם מדריכים שלמים,
שיראו לכם בדיוק צעד אחר צעד איך לנצח כל אודישן
ואפילו יותר מזה! איך לנצח כל אודישן גם אם לא קיבלתם את התפקיד!!
ואתם מקבלים את כל המאגר הזה שהתוכן והידע שיש בו, השחקנים הכי גדולים לא מגלים גם לחברים הכי טובים שלהם – וכל זה מגיע ישירות אליכם למחשב!

פתיחת דלת לעולם ההנחיה

ברוכים הבאים ל”סטודיו הדיגיטלי”!
הקמפוס הדיגיטלי הראשון בישראל ללימודי משחק מקצועיים.
עכשיו הכל בהישג ידכם. הכי פשוט. הכי נוח.

השחקנים המצליחים בישראל מלמדים אתכם כל מה שרציתם לדעת,כל מה שאתם חייבים לדעת בדרך אל קריירת משחק מצליחה.

בסיום ההכשרה: תעודת גמר!

תעודת גמר אמיתית שמוכיחה שסיימתם לימודי משחק בסטודיו הדיגיטלי!

לא סתם עוד חותמת אלא תעודה שמבהירה שהכרתם את עקרונות המשחק המקצועי החשובים ביותר ולמדתם את השיטות והכלים העדכניים ביותר- אלה שמשמשים את השחקנים הכי מצליחים בישראל!

שימו לב: הקורס פרקטי ומתאים למי שרוצה ליישם מיידית את התכנים, להתחיל את הדרך אל החלום כבר עכשיו.

יש דרך! יש שיטה! ובקורס אנחנו מעבירים אותה אליכם!

התוכנית כוללת את הקורסים הבאים:

מצלמה VS תאטרון עם מגי אזרזר

החופש לא לדעת עם דניאל גל

מתחת למילים עם גל אמיתי

הכי טוב שלך עם תובל שפיר

אודישן מנצח עם חן אמסלם

ועוד!

בתכנית השחקנים המובילים בישראל לוקחים אתכם קדימה! הקורס מתאים גם למי שעדיין אין לו שום מושג בעולם המשחק אבל יש לו חלום עוצמתי להפוך לשחקן משפיע ומעורר השראה, וגם למי שכן התחיל את קריירת המשחק שלו ורוצה לפרוץ קדימה!

התכנית מתאימה גם למי שרוצה לשחק בתיאטרון, בטלוויזיה, בפסטיגלים וגם למי שמעוניין להתפתח כמנחה!

מוכנים לזה? בעזרת הידע שאתם הולכים לקבל, אתם עומדים לצבור יתרון משמעותי! תכירו שיטות משחק, תיחשפו לטריקים שיעזרו לכם לנצח כל אודישן (גם אם לא קיבלתם את התפקיד!) תסגלו לעצמכם אסטרטגיות ודרכי למידה חדשות שמתאימות בדיוק לכם ושיציבו אתכם במקום חזק מול המתחרים וכל מה שתצטרכו לעשות אחר כך זה פשוט ליישם את הידע המדהים שתצברו!

(התכנית כוללת תרגילים שמסבירים – איך ליישם בתכלס את מה שאתם לומדים).

קצת מהשטח - מה תלמידים מספרים:

שאלות ותשובות

אתם הולכים לקבל את כל הידע של השחקנים המובילים ביותר בישראל, אתם הולכים להיכנס להם לראש ולהבין איך הם משחקים ברמות הגבוהות ביותר, ובנוסף לכל זה אתם גם תיכנסו ללייבים של גל אמיתי שיעזור לכם לעשות את הצעדים הראשונים בקריירה החדשה שלכם + אתם מקבלים גם תעודת סיום של בית הספר הדיגיטלי ללימודי משחק המוביל בישראל.

אז תגידו לי את דעתכם – זה שווה ערך ללימוד משחק פיזית?

משתנה. כשאתם לומדים במערכת מסובכת, כשאתם לומדים מסרטונים לא ברורים, כשהסאונד לא נשמע הכי טוב – אז כן, ברור שיהיה קשה ללמוד מהבית.

בדיוק בגלל זה הפקנו את הקורס ברמה אולי הגבוהה ביותר של הקורסים בישראל. והתגובות מוכיחות לנו שזה היה מהלך חכם שהופך את הלימודים לבד לפשוטים ומהנים אפילו לפעמים יותר משיעורים רגילים

למצוא מורים טובים למשחק, שזמינים להיות איתכם בתהליך ולעזור לכם להתחיל את קריירת המשחק זה לא קל…

בשביל להביא לכם את הידע של השחקנים המובילים ביותר בישראל,
בצורה כזו שתוכלו ללמוד מכל מקום, בכל זמן, ובקצב שלכם
החלטנו לעשות את הקורס בצורה דיגיטלית + בונוס מיוחד של זום. ככה שמעבר לקורסים גם תקבלו הדרכות ושיעורים בלייב עם גל אמיתי בעצמו.

ברור… אז נכון, יש היום אנשים שבזכות כמות הקהל שלהם מקבלים הזדמנויות להיכנס לעולם המשחק, אבל תנו לי לספר לכם משהו – אם הם לא יהיו שחקנים טובים, זה לא משנה כמה עוקבים יהיו להם…

ולהפך! גם אם יש לכם 0 עוקבים (בינתיים), כל עוד אתם תדעו משחק ברמות הגבוהות ביותר – זה מה שייתן לכם את היתרון הלא הוגן מול השחקנים האחרים שמנסים להתקבל לתפקיד!

כן! מתי פעם אחרונה קראת משהו שבאמת עניין אותך – שידעת שהוא משפיע לך על החיים בדיוק כמו שאתה רוצה?

זה לא משנה מתי זה קרה – אנחנו יכולים לנחש שאתה כנראה זוכר את זה וזוכר בדיוק גם מה היה כתוב שם, כי זה עניין אותך, היה לך אכפת מהטקסט.

בדיוק בגלל זה גם לזכור טקסטים יהיה לך קל, כי סוף כל סוף אתה לומד טקסטים כי אתה רוצה, כי אתה מגשים את עצמך וכמובן גם תלמדו טכניקות ושיטות שיהפכו את למידת הטקסטים לקלה וחלקה!

לא נכון… כל בן אדם מסתכל על דמות ויכול לחשוב מה היה קורה אם הוא היה נמצא בנעליים של הדמות הזו, בין אם זו דמות בטלוויזיה, במחשב, בטלפון או דמות אמיתית.

ובטוח גם לכם היה את הרגע הזה שחיכיתם מישהו, שעשיתם כאילו אתם מישהו אחר, שלבשתם תחפושת דמיונית או אפילו פיזית שתגרום לכם להרגיש כאילו אתם מישהו אחר.

כולנו עשינו ועושים את זה כל יום. וברגע שמחברים לזה טכניקות, טריקים, שיטות וסודות מגניבים, כל הדבר הזה הופך למשחק מלא חיים – למשחק ברמות הגבוהות ביותר – ואת זה בדיוק אתם תלמדו לעשות. איך להיות במיטבכם בתור בני אדם ולשחק ברמות הגבוהות ביותר.

אין גיל למשחק, יש שחקנים שהתחילו קריירות ענק בגיל 4 ויש גם שחקנים שהתחילו קריירות משחק בינלאומיות בגיל 62, זה לא משנה מה הגיל שלכם, כל עוד יש לכם אנרגיה, תשוקה, ורצון לבטא את עצמכם בצורה של משחק-  אתם יכולים ללמוד איך להפוך לשחקנים מובילים. וזה בדיוק מה שאתם הולכים ללמוד.

קודם כל אתם תבינו למה אין קשר בין לשמוע לא, לבין להפסיד את האודישן, כי אתם הולכים ללמוד איך לנצח כל אודישן גם אם שמעתם “לא” – ומעבר לזה, יכול מאוד להיות ואפילו כנראה שבמהלך הקריירה שלכם, אתם הולכים לשמוע את המילה “לא” – השאלה היא איך מתמודדים איתה, ואיך הופכים אותה ל”כן” בעתיד, ואפילו “כן” בהווה, וזה בדיוק מה שתלמדו – איך לבוא במיטבתכם לכל אודישן ולנצח אותו.

הצטרפו עכשיו לקורס המלא עם כל ההטבות הבלעדיות ותהפכו לשחקנים מקצועיים!

ההשקעה שלך במקצוע ובבונוסים היא רק ₪1980 ₪990