משחק לומדים
משחקנים.

לימודי המשחק בסטודיו הדיגיטלי מנגישים,
לראשונה בישראל, את תחום המשחק
המקצועי באופן דיגיטלי – לכל אחד ואחת,
בכל זמן ומכל מקום!
בהתאם לשני מסלולי
רישום אפשריים, ייפתח בפניכם הקמפוס
הדיגיטלי החדש של בית הספר הוותיק
למשחק – “הסטודיו”, ובו תוכלו למצוא 50
שיעורי משחק בלעדיים ומשובחים, ערוכים
מראש, בהדרכת 5 שחקנים מצליחים: מגי
אזרזר, חן אמסלם, גל אמיתי, דניאל גל
ותובל שפיר.

48 שעות למבצע הרשמה

ימים
שעות
דקות
שניות

צוות המורים

לימודי תעודה - המסלול המלא

מבצע השקה זמני

days
hours
min
sec

תלמידי המסלול ייחשפו ל-5 קורסים מקצועיים שונים העוסקים בתחומי הבמה והטלוויזיה. בתום הצפייה בכל התכנים ייזכו התלמידים לקבל תעודת “בוגר/ת הסטודיו הדיגיטלי”. במסגרת הלימודים במסלול המלא, במהלך 50 שיעורי משחק איכותיים, תכירו את שיטות העבודה של השחקנים המצליחים ביותר, תיחשפו אל גישות מקצועיות מגוונות ואל ידע מקצועי מתקדם ומקיף.

*שבוע ניסיון – הכרות ללא התחייבות (!)

Asset 1

תנאי הקבלה ללימודים:

הקורסים בסטודיו הדיגיטלי מתאימים למגוון רחב של קהלים מחובבי התחום ועד עוסקים במשחק מקצועי. הצפייה בתכנים מיועדת לגילאי 14 ומעלה.

Asset 2

היקף הלימודים:

לימודי המסלול המלא מורכבים מחמישה קורסים מקצועיים שונים, המהווים יחדיו 5 שיעורים. לאורך המסלול מוצג לתלמידים באתר סרגל התקדמות בו מתאפשר לראות את מצב התקדמותם עד להשלמת התכנים.

Asset 3

מיקום הלימודים:

לנרשמים למסלול תתאפשר גישה לכלל השיעורים דרך המחשב הפרטי או הטלפון הנייד בכל זמן ובכל מקום באמצעות התחברות פשוטה לאתר הסטודיו.

Asset 4

משך הלימודים:

תכני המסלול עומדים לרשות התלמידים למשך שנה שלמה. בתום הצפייה בכלל השיעורים כל אחד ואחת לפי הקצב שלו או שלה תוענק לתלמיד/ה תעודת "בוגר/ת הסטודיו הדיגיטלי".

Asset 5

תדירות הלימודים:

הצפייה בתכני הלימוד וההתקדמות במסלול מותאמים אישית ותלויים רק בכם - כל אחד ואחת והקצב המתאים והנכון ביותר עבורו או עבורה.

הטבות בלעדיות למסלול המלא:

כניסה חינם לשיעור משחק חודשי בהנחיית השחקן גל אמיתי – פעם בחודש, כל חודש, ב-zoom! 20% הנחה ברכישת כרטיסים לכיתות אמן בלעדיות בסניף “הסטודיו” בתל-אביב! הצטרפות חינם למועדון התלמידים של הסטודיו הדיגיטלי. לדעת הכל לפני כולם!

* שבוע היכרות ראשון ללא התחייבות לנרשמים החודש. בשבוע זה תוכלו לבטל את הרישום ולקבל את כספכם בחזרה.

עלות המסלול המלא – 549 שקלים במקום 749 שקלים

קורס משחק יחיד

הרשמה לקורס משחק יחיד מעניקה אפשרות לקבלת מארז שיערים דיגיטליים בהנחיית שחקן או שחקנית מסגל הסטודיו – לבחירתך. בתכנית זו הנרשמים ייחשפו, על פי בחירתם האישית, לאחד הקורסים הבלעדיים של מגי אזרזר, חן אמסלם, גל אמיתי, דניאל גל או תובל שפיר. התלמידים יזכו להכיר את שיטות העבודה של השחקן או השחקנית שבחרו, ייחשפו אל הגישות המקצועיות המגוונות בהן הוא או היא מחזיקים וכן אל ידע מקצועי מתקדם ומקיף.

לצפייה בפירוט הקורסים – הקליקו כאן

Asset 1

תנאי הקבלה ללימודים:

הקורסים בסטודיו הדיגיטלי מתאימים למגוון רחב של קהלים מחובבי התחום ועד עוסקים במשחק מקצועי. הצפייה בתכנים מיועדת לגילאי 14 ומעלה.

Asset 2

היקף הקורס:

בין שמונה ל-12 שיעורים בלעדיים, בהתאם לסילבוס הנחבר, של אחד משחקני או שחניות הסטודיו. זאת, לפי בחירתכם האישית.

Asset 3

מיקום הלימודים:

לנרשמים לקורס תתאפשר גישה חופשית לתכניו דרך המחשב הפרטי או הטלפון הנייד בכל זמן ובכל מקום באמצעות התחברות פשוטה לאתר הסטודיו.

Asset 4

משך הקורס:

אפשרות צפייה חוזרת בתכנים ללא הגבלה למשך שנה שלמה.

הטבה לנרשמים:

הצטרפות חינם למועדון התלמידים של הסטודיו הדיגיטלי. לדעת הכל לפני כולם!

עלות קורס יחיד היא – 349 ₪

שני קורסים לבחירה 449 ש”ח

מסלול זה פותח בפני התלמידים אפשרות לבחירת שני קורסים דיגיטליים, בהנחיית שני שחקנים שונים מסגל הסטודיו: מגי אזרזר, חן אמסלם, גל אמיתי, דניאל גל או תובל שפיר. בכ-20 שיעורים בלעדיים בסך הכל, התלמידים יזכו להכיר את שיטות העבודה של השחקנים או השחקניות שבחרו, ייחשפו אל הגישות המקצועיות המגוונות בהן הוא או היא מחזיקים וכן אל ידע מקצועי מתקדם ומקיף.

לצפייה בפירוט הקורסים – הקליקו כאן

Asset 1

תנאי הקבלה ללימודים:

הקורסים בסטודיו הדיגיטלי מתאימים למגוון רחב של קהלים מחובבי התחום ועד עוסקים במשחק מקצועי. הצפייה בתכנים מיועדת לגילאי 14 ומעלה.

Asset 2

היקף הקורס:

בין 16 ל-20 שיעורים בלעדיים, בהתאם לסילבוס הנחבר, של אחד משחקני או שחניות הסטודיו. זאת, לפי בחירתכם האישית.

Asset 3

מיקום הלימודים:

לנרשמים לקורס תתאפשר גישה חופשית לתכניו דרך המחשב הפרטי או הטלפון הנייד בכל זמן ובכל מקום באמצעות התחברות פשוטה לאתר הסטודיו.

Asset 4

משך הקורס:

אפשרות צפייה חוזרת בתכנים ללא הגבלה למשך שנה שלמה.

הטבה לנרשמים:

הצטרפות חינם למועדון התלמידים של הסטודיו הדיגיטלי. לדעת הכל לפני כולם!

עלות שני קורסים לפי בחירה – 449 ש”ח

איך מצטרפים?

Asset 11

נרשמים בטופס ההרשמה באתר

Asset 12

בוחרים מסלול

Asset 13

משלמים

Asset 14

צופים בקורסים

Asset 15

תלמידי המסלול המלא: מקבלים תעודת בוגר הסטודיו

הקורסים

סילבוס הקורס

1) היכרות – כיצד הפכה מגי מילדה שמטפסת על שולחנות לשחקנית זוכת פרסים. וגם: מתי יכול שחקן להרשות לעצמו להגדיר אותו כשחקן. שיעור היכרות עם מגי אזרזר.

2) כוונות או, איך ניגשים לטקסט – במה מתמקדים קודם כל כשאנחנו מקבלים לידינו טקסט חדש, טיפ מנצח ללמידת טקסט בעל-פה ומה ההבדל בין שחקנים טובים לשחקנים מבריקים.

3) דמות או, “אני בכל מני סיטואציות – מה זו דמות, איך להביא את עצמנו לידי ביטוי כדמויות שונות זו מזו, איך להימנע משיפוטיות, איך נוכל לגרום לקהל להזדהות איתנו – מה גורם לנו לאהוב שחקנים מסויימים יותר מאשר שחקנים אחרים.

4) משחק מול מצלמה VS משחק בתאטרון – מה ההבדל?: השוני בין הפריים הסגור במצלמה לבין הפריים הרחב של אולם התאטרון ,כיצד ניתן להשתמש בשפת הגוף כדי לספר את הסיפור באופן שתואם את המדיום בו אנחנו משחקים, שימוש הנכון בקול, בכי מול מצלמה לעומת בכי על הבמה וגם – איך להגן על עצמכם מלהפוך ל”שחקני טלוויזיה” בלבד.

5) מונולוג מנצח ובחירת מונולוג לאודישן – איך למקסם את הסיכויים שלנו להצליח באודישן בו אנחנו בוחרים לעצמנו את המונולוג. איך בוחרים תוכן שמתאים לנו, איך מזהים את הרצון המרכזי של הדמות, איך הופכים לחץ להתרגשות וגם תרגיל בונוס סודי שילמד אתכם איך לבחון אם אתם נשמעים טבעיים.

6) איך מכוננים ליום צילום, או “להקשיב להקשיב להקשיב” – איך לומדים טקסט, איך מגיבים לנתון חדש, איך עובדים נכון מול פרטנר על הסט, איך מגיעים לתחושת חופש בביצוע וגם -מהו הסוד הגדול ביותר של עולם המשחק.

7) עבודה על מונולוג – מגי מארחת את מור בן-חורין, תלמידת הסטודיו, למפגש עבודה על מונולוג מתוך המחזה “התאונה”. יישום של השיטות והכלים בהם עוסק הקורס.

8) עבודה על דיאלוג – מגי מארחת את דורין אפללו וניתאי יואל , תלמידי הסטודיו, למפגש עבודה על דיאלוג מתוך המחזה “לחנך את ריטה”. יישום של השיטות והכלים בהם עוסק הקורס.
סילבוס הקורס

1) היכרות – מה הדבר היחיד שהיה מרגיע את חן כשהיתה ילדה, איפה העבירה את הנעורים, למה אף אחד לא הופתע כשהתפרסמה כשחקנית בגיל 21 ואיפה המשחק נמצא אצלה בגוף. שיעור היכרות עם חן אמסלם.

2) תפקיד ראשון – מה ניתן ללמוד על עולם המשחק מהאודישן ששינה לחן את החיים.

3) לצעוק זה בסדר – איך להישאר אותנטיים, מה קורה לשחקנים שמלחששים, מה גורם לבוחנים להשתתק ולמה “חמודה” זו ממש לא מחמאה.

4) איך לא ליפול לטייפקאסט של עצמך – הכח העצום של קבלה עצמית והדרך למנף דעות קדומות לטובתך.

5) דמות – גישור בין מי שאנחנו לבין דמויות שונות מאיתנו, מה ההבדל בין עבודת ההכנה לקראת דמות ביוגרפית (דמות שמבוססת על אדם אמיתי) לבין עבודת ההכנה לקראת דמות עלילתית (דמות שהומצאה על-ידי התסריטאי) – ומה גרם לכל הצוות למחוא כפיים על הסט בסוף צילומי אחת הסצינות של הסדרה על אתי אלון?

6) אודישן מנצח – לפני, אחרי ותוך כדי, טיפים מנצחים לאודישן מוצלח.

7) אמונה, וחוסר ביטחון – מה אמרה חן לסוכנת שלה בפגישה הראשונה ביניהן, ואיך מתמודדים עם תשובות שליליות ומקור הכח האישי של חן?

8) כוכבת VS שחקנית – איך זה שככל שנהיים יותר מפורסמים חובת ההוכחה נהיית יותר כבדה, למה מומלץ לוותר על האגו, מה הקשר בין משחק לתמונת שער ב”לאשה”, ומי שוטף כלים בבית אחרי פרימיירה?

9) REALITY BITES – בדרך לקריירת משחק -השתתפות בריאליטי היא צעד נכון?

10) אין קיצורי דרך – למה חשוב לצאת מאזור הנוחות, מה קורה למי שמחפש קיצורי דרך ומה חן עונה למי ששואל אותה ישירות?

11) עבודה על מונולוג – חן מארחת את שירז לנציאנו, תלמידת הסטודיו, למפגש עבודה על מונולוג מתוך הסדרה “זגורי אימפריה”. יישום השיטות והכלים בהם עוסק הקורס. 12) עבודה על דיאלוג – חן מארחת את מגי טביבי ורועי שפאן, תלמידי הסטודיו, למפגש עבודה על דיאלוג מתוך הסדרה “פמת”א”. המעשי השיטות והכלים בהם עוסק הקורס.
סילבוס הקורס

1) היכרות – הפיטורין מלהקת המחול “בת-שבע” כנקודת מפנה, ההנאה המפתיעה שחוותה במבחני הכניסה לבית הספר למשחק, איך האינטואיציה הראשונית לגבי הלימודים הוכיחה את עצמה ומדוע משחק הוא מגע. שיעור היכרות עם דניאל גל.

2) החופש לא לדעת – למה אמנים הם “דוגמנים של חופש”, הקשר בין משחק לטריפל-פירואט ואיך דווקא הקפדה על טכניקה מאפשרת יצירתיות?

3) איך לומדים טקסט – מה קורה לדניאל ברגע הראשון בו היא פוגשת טקסט של תפקיד חדש, למה שינון בעל-פה הוא בכלל עניין רגשי ומה לעזא%$^ הקשר בין טקסט לצחצוח שיניים?!

4) הגוף מספר סיפור – למה משחק הוא מקצוע פיזי, איך להשתמש בפעולות הפיזיות שלנו כדי לספר את הסיפור הנכון, איך מבטאים אהבה ובמה שחקנים צריכים לעסוק כשהם מתייצבים על במה או מול המצלמה?

5) עבודה מול במאי – מה שומע במאי שמתרכז רק ב”מוסיקה” של הסצינה, מה עושים מול במאית שמדגימה בעצמה איך היתה רוצה שנגיש את הרפליקות שלנו, למה מומלץ לכל שחקנית ושחקן לתפוס את עצמם כנותני שירות ומה הדבר שהכי חשוב להבין לגבי במאים ובמאיות?

6) הצגה מול דרמה יומית – מה זה פרה-פרודקשן, מה ההבדל בין פרה-פרודקשן בטלוויזיה לתאטרון, מתי כדאי לתאם חזרות עצמאיות עם הפרטנרים, למה חשוב להגיע עם הצעות משלכם לימי צילום וכמה שעות של חזרות היו לדניאל לפני הצילומים של תאג”ד?

7) שייקספיר זה רוק’נרול – מה הופך מחזה לקלאסי, למה דניאל סירבה לקרוא שייקספיר עד גיל 24, איך מתמודדים עם השפה הגבוהה ומה משותף בין שייקספיר לסדרה “גאליס”?

8) סצינות אינטימיות – התפקידים העלילתיים השונים של סצינות סקס, השיחה שחשוב לנהל עם הפרטנר לפני הסצינה, איך שומרים על גבולות אישיים, מה עושים עם המבוכה ולמה סצינת סקס היא הדבר הכי פחות אינטימי שקורה על סט?

9) הנפש היא כלי עבודה – למה החיבור לעולם הרגשי האישי ביותר שלנו הוא קריטי? מה היסוד הרגשי שמאחד את כולנו כבני-אדם, איך גורמים לאיש האנונימי בשורה 14 להרגיש פחות בודד ומה חשבה על כל זה רחל המשוררת?
סילבוס הקורס

1) היכרות – היום בו גל פתח במקרה את דלת מגמת התאטרון, הדרך שעבר מנער שמחפש תשומת לב בדרכים בעייתיות לתלמיד מצטיין וההצגה ששינתה את תפיסו המקצועית מקצה לקצה. שיעור היכרות עם גל אמיתי.

2) מה זה בכלל טקסט – למה אנחנו מדברים, מה זו פעולה משחקית, ואיך מטעינים מילים במשמעות? וגם – שיעורי בית לתרגול חופשי מול הטלוויזיה!

3) דמות – מהי מטרת-על, מהי מטרת סצינה, מתי היא מתגלה והאם היא קשורה למטרת העל? למה חשוב לשחק כוונות ולא מילים ואיך כל זה קשור לדמויות?

4) ביטים ויוניטים – מהו ביט? מהו יוניט? הקשר בין ביט לשינוי פעולה, מונולוג פנימי, איך הוא משפיע על הביצוע המשחקי ומה תפקידו של השחקן כמספר הסיפור?

5) פילטרים –חמשת הנתונים המשפיעים על המצב: קונפליקט, סטטוסים, מכשולים פיזיים ופסיכולגיים, וגם – מה עושה שחקן טוב כשנתקע לו הכדור על העץ.

6) ניתוח דמות -\ קריאה אקטיבית, טבלת 4 העמודות, בחירות נכונות לעומת בחירות פחות נכונות והקשר המפתיע בין סיני מהיוטיוב לטקס פרסי התאטרון.

7) איך ללמוד טקסט בעל-פה – הדבר האחרון שאנחנו צריכים לחשוב עליו כשאנחנו משחקים הוא הטקסט עצמו. היעד שלנו הוא להגיע לשליטה מוחלטת: לדעת להריץ את הטקסט במהירות כפולה מהתחלה ועד הסוף בלי עצירות. איך עושים את זה?

8) חמשת הלמד’ים – איך מגיעים לאיזון בין ההכנה היסודית שעשינו בשלב עבודת השולחן לבין ביצוע חופשי וספונטני? שאלה מאד מעניינת עם הרבה תשובות אפשריות. אם תשאלו את גל, התשובה שלו תהיה חד משמעית – חמשת הלמד’ים.

9) אודישן מנצח – מה לובשים לאודישן, למי לוחצים יד כשנכנסים לחדר האודישנים, באיזה מידע אישי לשתף, האם מותר לבקש עוד טייק, מה יגרום לבמאי להעריך אתכם ואיך מנצחים אודישן גם בלי לקחת את התפקיד?

10) עבודה על סט – מהם צילומי רוחב, מהו טיימליין, איך בוחרים בחירת כותרת לסצינה ולמה זה חשוב. מתי כדאי ללמוד את הטקסטים, איך שומרים על ריכוז על הסט, מה מומלץ לשאול לפני טייק ולמה מומלץ להיות נחמדים דווקא לעוזר הבמאי?

11) עבודה עם פרטנר – מיהו פרטנר, האם הקהל הוא פרטנר שלנו, למה תחושת קרבה היא הכרחית כשרוצים להגיע לביצוע אמין, איך יכול להיות שההצלחה של הפרטנר היא בעצם ההצלחה שלנו ולמה מומלץ לאהוב את הפרטנר (גם כשלא ממש סובלים אותו…)?

12) כמה מילים על הנחיה (שיעור בונוס) – ז’אנרים שונים של הנחיה, איך להחזיק את הידיים כשמצטלמים, האם ביטים ויוניטים רלוונטיים למנחה, קריאה מפרומטר, באיזה פעולות משחקיות כדאי להשתמש כשמנחים שעשועון ולמה תמיד מומלץ לדמיין מולכם, ארבעה אנשים שיושבים על ספה.
סילבוס הקורס

1) היכרות – נקודות מרכזיות בהן עוסק השיעור: איך התחיל את דרכו כילד-שחקן, למה משחק זו ‘השתוללות מבוקרת’ ומה הקשר לגל גדות. שיעור היכרות עם תובל שפיר.

2) 30 סצינות ביום – הדבר הראשון שצריך לעשות כשמתקבלים לסדרת נוער, באיזו שיטה מצלמים, איך משתלטים על הכמויות המטורפות של הטקסט ומה עושים כשחוטפים התקף צחוק באמצע הטייק?

3) הכי טוב, שלך – מה צריך לזכור כשמשתתפים בפסטיגל, שני הגורמים שיעזרו לכם לעשות את הכי טוב שלכם בכל פעם, מה קרה לתובל כשהרשה לעצמו לעלות על הבמה כשהוא ב”חצי-כח” וגם- ד”ש לצופה מייקל ג’ורדן.

4) לקחת שליטה על הקריירה – איך רוכשים הכשרה מקצועית אם בוחרים שלא ללמוד לימודי משחק מלאים ולמה מומלץ להשתתף גם בפרויקטים קטנים שלא יזכו לחשיפה.

5) אודישן מנצח – מתי מומלץ להיעזר בחברים כשמתכוננים לאודישן, למה חשוב להסתכל למלהק/ת בעיניים, מה הגורמים שמשפיעים על בחירה של שחקנ/ית לתפקיד ואיך מתמודדים עם המתח שבחדר ההמתנה?

6) פרסום בגיל צעיר – איך משפיע הפרסום על החיים כילד, לאיזה סוכניויות כדאי לפנות, הדרך להתמודד עם תשובות שליליות והאם יש גיל בו מומלץ להתחיל?

7) עבודה על מונולוג –
תובל מארח את דור סוקולר, תלמיד “הסטודיו”, למפגש עבודה על מונולוג מתוך הסדרה “פצועים בראש”. יישום השיטות והכלים בהם עוסק הקורס.

8) עבודה על דיאלוג – תובל מארח את יוחאי שירי ואלקנה בניזרי, תלמידי “הסטודיו”, למפגש עבודה על דיאלוג מתוך הסדרה “פצועים בראש”. יישום של השיטות והכלים בהם עוסק הקורס.

שאלות תשובות

כן. “הסטודיו הדיגיטלי” הוקם במטרה לאפשר לימודי משחק חדשניים ואיכותיים בכל מקום ובכל זמן. התכנים בקורסים מתאימים למגוון רחב של קהלים – מחובבי סדרות ,סרטים והצגות ועד לעוסקים במשחק מקצועי. הצפייה בתכנים מיועדת לגילאי 14 ומעלה.

לא. נדרשת סקרנות וכמה שיותר ממנה – יותר טוב !

הלימודים ב”הסטודיו הדיגיטלי” יחשפו אתכם לידע עשיר ואיכותי שלא היה נגיש עד היום לקהל הרחב. כתלמידי “הסטודיו הדיגיטלי” תוכלו לרכוש כלים ושיטות שיאפשרו לכם לפתח מיומנויות משחק חדשות ולשכלל מיומנויות קיימות. יחד עם זה, כדי להתמקצע כשחקנים באופן מלא יידרש לכם תרגול מעשי אותו תוכלו למצוא במסגרת מסלולי הלימוד שלנו ב”הסטודיו- בית הספר למשחק” שבתל-אביב. הלמידה הדיגיטלית משלימה את הלמידה הפיזית – ולהיפך.

לא. הקורס צולם מראש כך שאתם בוחרים איפה איך ומתי לצפות. אתם עצמאים לחלוטין. מצד שני , תוכלו להנות מפעילויות משותפות עם תלמידים נוספים הלומדים ב”סטודיו הדיגיטלי” במסגרת מפגשים ( דיגיטליים או פרונטליים ) שיתקיימו אחת לתקופה וככה להרוויח קצב אישי ונוחות מקסימלית מצד אחד, וחוויה משותפת וכיפית מצד שני.

הקורסים שונים זה מזה מבחינת התכנים בהם הם עוסקים ומבחינת המורים המלמדים. חשוב לציין, גם כאשר שני מורים מעבירים שיעור העוסק באותו הנושא, השוני בין השיעורים נותר משמעותי מאד. השקפת העולם המקצועית והאישית של כל שחקן ושחקנית היא ייחודית ולכן התוכן ב”סטודיו הדיגיטלי” מגוון ועשיר במיוחד.

בכל אחד מהקורסים תחשפו לשיטות עבודה, סיפורים אישיים ועצות מקצועיות של השחקנים המצליחים בישראל. כל אלה ישרתו אתכם מצויין כשחקנים לעתיד, ובאותה נשימה ישכללו את חווית הצפייה שלכם כצופים בסדרות, סרטים והצגות.

התוכן נגיש לצפייה למשך שנה ללא הגבלה

בואו נדבר

טלפון: 1700-077270
מייל: [email protected]
כתובת:
חפץ חיים 10, תל-אביב – יפו

חולמים על לימודי משחק מקצועיים
אבל איכשהוא זה תמיד רחוק מדי
או צפוף מדי או מחייב מדי?

יושבים מול הסדרה שאתם
הכי אוהבים, צופים בשחקנים
ושואלים את עצמכם איך
הם עושים את זה ?

ברוכים הבאים ל”סטודיו הדיגיטלי”!
הקמפוס הדיגיטלי הראשון בישראל ללימודי משחק מקצועיים. עכשיו הכל בהישג ידכם. הכי פשוט. הכי נח. עכשיו – השחקנים המצליחים בישראל מלמדים אתכם כל מה שרציתם לדעת, כל מה שאתם חייבים לדעת בדרך אל קריירת משחק מצליחה וכל זה – איפה שתרצו ומתי שרק תרצו! גל אמיתי, מגי אזרזר, חן אמסלם, דניאל גל ותובל שפיר מחכים לכם עכשיו בסטודיו הדיגיטלי.

Asset 3

בכל זמן

לומדים משחק מתי שרוצים! בבוקר, בערב, אפילו ב 2:00 בלילה

Asset 3

בכל מקום

לומדים משחק איפה שרוצים ! בבית, בקפה, אפילו על חוף הים!

Asset 3

בכל דרך

לומדים משחק איך שרוצים ! ברצף, בהפסקות, אפילו בלופ

תוכנית לימודים

מארז שיעורי משחק איכותיים, מצולמים וערוכים מראש זמינים לצפייה בכל מקום ובכל זמן ללא הגבלה למשך שנה + הצטרפות למועדון התלמידים של הסטודיו הדיגיטלי שמאפשר לכם הרשמה מוקדמת לפני כולם לסדנאות אמן בסטודיו שלנו בתל-אביב, עדכוני אודישנים חמים והטבות שוות! בין 8 ל- 10 שיעורי משחק (תלוי בקורס)

המסלול המלא - לימודי תעודה
מבצע חגים מטורף!
749 ₪ במקום 1749 ₪

50 שיעורי משחק מעולים, מצולמים וערוכים מראש זמינים לצפייה בכל מקום ובכל זמן ללא הגבלה למשך שנה + תעודת סיום “בוגר.ת הסטודיו הדיגיטלי” + שיעור זום כיתתי חודשי בהנחיית השחקן והמנחה גל אמיתי + הצטרפות חינם למועדון התלמידים של הסטודיו הדיגיטל שמאפשר לכם הרשמה מוקדמת לסדנאות אמן בסטודיו שלנו בתל-אביב, עדכוני אודישנים חמים והטבות שוות!

50 שיעורי משחק איכותיים, מצולמים וערוכים מראש, זמינים לצפייה בכל מקום ובכל זמן למשך שנה + תעודת סיום “בוגר הסטודיו הדיגיטלי” + שיעור זום כיתתי חודשי בהנחיית השחקן והמנחה גל אמיתי + שיעור זום פרטי אחד על אחד עם גל אמיתי + הצטרפות חינם למועדון התלמידים של הסטודיו הדיגיטלי – הרשמה מוקדמת לסדנאות אמן בסטודיו שלנו בתל-אביב, עדכוני אודישנים חמים והטבות שוות!

5/5

“פלטפורמה חדשנית ומטורפת! כל קורס מיוחד!”
(שלי מלכה)

5/5

כששומעים על לימודי משחק דיגיטליים מרימים גבה אבל
הלימודים הפתיעו אותי והתעלו על הציפיות. השיעורים גרמו לי לחשוב על משחק מזוויות שלא חשבתי עליהן קודם!”
(נועה ביטון)

5/5

“קורסים כיפיים עם מורים שיודעים על מה הם מדברים.
נהניתי מכל רגע!”
(עינב כרם)

5/5

“היתרון הוא שאפשר ללמוד משחק מהבית. ממליצה לכולם!”
(אסתר כחלון)

5/5

“קורסים מעניינים ומקצועיים. שיעורים שכיף לצפות בהם,
אפילו בפעם השנייה”
(נהוראי סמואל)

5/5

“פשוט מושלם”
(שירי לוי)

מה ההבדל בין משחק על במה למשחק מול מצלמה? גל אמיתי, מגי אזרזר, חן אמסלם, דניאל גל ותובל שפיר מספרים על ההבדלים שבין משחק מצולם למשחק בימתי ומסבירים איך ההבדלים האלה צריכים להשפיע על הקול, התנועה, שפת הגוף ואפילו על המחשבות שלכם כשאתם משחקים (רק אם חשוב לכם לשחק מצויין, כן? (: 

אודישן- ‘ראיון הקבלה’ שלכם כשחקנים בפרוייקט. מלחיץ? ברור. הכי. בואו נתחיל מהסוף: רוב הסיכויים שתשמעו ‘לא’. כלומר, שלא התקבלתם. החדשות הטובות? להתקבל זה לא העיקר. מבולבלים? בואו נעשה סדר! גל אמיתי, מגי אזרזר, חן אמסלם, דניאל גל ותובל שפיר משתפים אתכם בתובנות הכי חשובות ומלמדים אתכם איך לנצח אודישן!

ניתוח טקסט איכותי מאפשר לכם להבין טוב יותר מי הדמות אותה אתם מגלמים, מה היא רוצה, מה היא צריכה, מה מפריע לה להגיע למטרה. ידע שיאפשר לכם לבצע את התפקיד שלכם טוב יותר. אבל.. איך מנתחים טקסט? מה זה בכלל טקסט?! איזה שאלות צריך לשאול מול הדף כדי להרוויח את הביצוע הסופי הטוב ביותר? כל התשובות בסטודיו הדיגיטלי!

איך שחקנים יודעים לבכות לפי סימן? ואיך הם מצליחים להפסיק? איך מחברים בין העולם האישי שלנו לתוכן הכתוב בתסריט או במחזה ולא פחות חשוב – איך מפרידים ביניהם שוב כשחוזרים הביתה לחיים הרגילים? נבחרת המורים המשובחת של הסטודיו הדיגיטלי חושפת את כל הסודות.

טייפקאסט הוא מושג מתחום הליהוק. הטייפקאסט שלכם מתאר את האופן בו אחרים תופסים אתכם כבני-אדם על בסיס הרושם הראשוני. אז מי אתם? ‘ערסים’, ‘ביצ’ים’, ‘צפונים’, ‘חנונים’? יותר מכל סוכן שחקנים הטייפקאסט שלכם הוא זה שיקבע (!) לאיזה אודישנים יזמנו אתכם ולאיזה לא. אבל.. אתם הרבה יותר ממה שאתם נראים, נכון? ברור. אז מה עושים? איך בונים קריירת משחק מגוונת ? איך משתמשים בטייפקאסט לטובתנו? גל אמיתי, מגי אזרזר, חן אמסלם, תובל שפיר ודניאל גל מפצחים את השיטה.

הנחת ענק לזמן מוגבל!

הצטרפו עכשיו לקורס בעלות של ₪749 בלבד!
במקום 1749 ₪!

ימים
שעות
דקות
שניות

המסלול הדיגיטלי - לימודי תעודה!

5 קורסים הכוללים 50 שיעורי משחק. ידע מרתק ובלעדי שלא תמצאו בשומקום אחר! מסלול מקיף, חדשני ואיכותי ! גל אמיתי, מגי אזרזר, חן אמסלם, תומר שפיר ודניאל גל עם כל השיטות, הכלים, והסודות שמאחורי ההצלחה!
749 ₪ ללא צורך בנסיון קודם!

5/5

קורסים קלילים וקצרים שמאפשרים נקודת מבט חדשה. העשרה מצויינת בנוסף ללימודי משחק רגילים או למי שמתעניינים בתחום ומחפשים נקודת פתיחה”
(נוה שבו)

5/5

“אני נהנית מכל רגע”
(תמר פרצמן שמר)

5/5

“הכי כיף שגם אם לא הבנתי משהו אפשר לחזור לאחור ולצפות שוב כמה פעמים שרוצים”
(טוהר דמרי)

5/5

“ואו. שיעורים פשוט מדהימים. מרגשים אפילו. אופציה מדהימה ללימודים!”
(אוריין כהן)

זה הזמן להכיר את
המורים שלכם!

signature
הלימודים מיועדים לגילאי 14 ומעלה.​
לא. הלימודים בסטודיו הדיגיטלי מתאימים גם למי שלא למד משחק בעבר. במקרה כזה נציע להתחיל את  לימודים בקורס של גל אמיתי הנקרא “מתחת למילים” ועוסק בתכני הבסיס
בוודאי. ״הסטודיו הדיגיטלי״ יחשוף בפניך ידע בלעדי שלא קיים בשום מקום אחר. חווית לימודים הייחודית תזמן לך בכל שיעור ובכל נושא הכרות עומק עם הכלים והשיטות התובנות וההמלצות שהובילו להצלחתם המקצועית של השחקנים המלמדים. כל אלה יוכלו לתרום משמעותית להתפתחותך המקצועית.
לא. הלימודים בסטודיו הדיגיטלי משלימים את לימודי המשחק הרגילים אבל הם ממש לא חייבים להתקיים במקביל אליהם. אפשר ללמוד בסטודיו הדיגיטלי לפני שנרשמים ללימודי משחק רגילים ולהגיע עם יתרון התחלתי מצויין, אפשר ללמוד בסטודיו הדיגיטלי אחרי לימודי משחק רגילים ולהשלים באלגנטיות את הנקודות החסרות. השילוב בין הידע בייחודי שמציע הסטודיו הדיגיטלי לבין תרגול מעשי איכותי אצלנו בסניף ״הסטודיו״ בתל אביב הוא – שילוב אולטימטיבי.
לא. הצפייה בשיעורים נעשית באופן עצמאי: איפה שמתאים לך ומתי שמתאים לך בלי להיות תלוים באף אחד אחר. תוכלו לפגוש תלמידים נוספים במסגרת פעילויות משותפות אותן נפרסם אחת לתקופה.
כן. המסלול הדיגיטלי מקנה תעונה בסיום הצפייה בכל התכנים.
לא. אנחנו ניידע אותך לפעמים דרך מועדון התלמידים של הסטודיו בנוגע לאודישנים שונים שמתקיימים אבל אנחנו לא מתאמים עבורך הגעה אליהם ולא מייצגים אותך.
למשך שנה מיום הרישום, ללא מגבלת צפיות.
כן. אנחנו מאמינים בסטודיו הדיגיטלי בלב שלם ולכן מאפשרים לכם שבוע ניסיון ללא התחייבות. במשך השבוע הראשון שלאחר הרישום, תוכל לבטל את ההרשמה מכל סיבה שהיא ולקבל מאיתנו זיכוי כספי מלא. לאחר מכן לא יינתן החזר כספי.
ניתן ליצור קשר עם שירות הלקוחות שלנו דרך האתר של ״הסטודיו הדיגיטלי״​
5/5

“בתור מישהי שלא הכירה את עולם המשחק אני מרגישה שאני מבינה עכשיו הרבה יותר. האפשרות לצפות בשיעורים בכל מקום ובכל שעה היתה מאד משמעותית עבורי. חוויה מדהימה!”
(רומי חיון)

5/5

“וואו. בחיים לא חשבתי שאוכל ללמוד כ”כ הרבה רק באמצעות הקשבה. הלימודים בסטודיו הדיגיטלי ניפצו לי רבה מיתוסים והגדירו מחדש את הדרך הנכונה להתנהל כשחקנית. כל-כך שמחה שנרשמתי”
(יהלי כהן)

5/5

“סטודיו דיגיטלי נגיש, מעשיר ובעיקר מלמד בצורה יוצאת דופן. מורים מקצועיים ואיכותיים. שירות מדהים. חוויה מטורפת”
(רוני מורז)

5/5

“חוויה גדולה. ממליצה בחום”
(זיו קינן)

הנחת ענק לזמן מוגבל!

הצטרפו עכשיו לקורס בעלות של ₪749 בלבד!
במקום 1749 ₪!

ימים
שעות
דקות
שניות

המסלול הדיגיטלי - לימודי תעודה!

5 קורסים הכוללים 50 שיעורי משחק! ידע מרתק ובלעדי שלא תמצאו בשומקום אחר. מסלול מקיף, חדשני ואיכותי. גל אמיתי, מגי אזרזר, חן אמסלם, תומר שפיר ודניאל גל עם כל השיטות, הכלים, והסודות שמאחורי ההצלחה!
749 ₪ ללא צורך בנסיון קודם!

רוצים לשאול אותנו משהו?

משחק לומדים משחקנים.